SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DURMAZ'IN SEÇMEN İLETİŞİM HATTI DEVREYE GİRDİ

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, 31 Mart yerel seçim çalışmaları süresince daha fazla seçmenle iletişim kurmak için WhatsApp hattı açtı.

06 Mart 2019 12:06 siyaset 390
DURMAZ'IN SEÇMEN İLETİŞİM HATTI DEVREYE GİRDİ
Vatandaşların istek, öneri ve görüşlerini bildirmeleri için WhatsApp iletişim hattını devreye sokan CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, 0232 249 09 35 numaralı adresini sosyal medyadan duyurdu.

Akıllı telefon uygulamalarında aktif olarak kullanılan WhatsApp'ın artık hayatımızın bir parçası olduğuna dikkat çeken Özcan Durmaz, "Seçim kampanyası sürecinde bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak, bizim de herkese ulaşabilmek amacıyla kurduğumuz WhatsApp iletişim hattımız, seçimden sonra da vatandaşlarımızın hizmetine açık olacak. Hemşerilerim bu numaradan arzu ederlerse arayarak, arzu ederlerse yazarak soru, görüş ve önerilerini aktarabilecekler. Yerel yönetim ile ilgili görüşlerini, projelere yönelik önerilerini ve belediyeden beklentilerini bizimle paylaşan vatandaşlarımızla birlikte katılımcı belediyecilik anlayışımızı şimdiden hayata geçirmiş olacağız” diyerek, Aliağa'da belediye ile halkı ortak akılda buluşturacaklarını söyledi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER