SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞAKRAN'DA DURMAZ'A COŞKU SELİ

Özcan Durmaz, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Yenişakran Pazaryeri'nde vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinleyip projelerini anlattı.

01 Şubat 2019 17:32 siyaset 1014
ŞAKRAN'DA DURMAZ'A COŞKU SELİ
CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, bu sabah Yenişakran Pazaryeri'nde pazarcı esnafı ve vatandaşlarla buluştu.

CHP ile birlikte millet İttifakı yapan İyi Parti İlçe Başkanı Yavuz Adar ve İyi Partili yöneticilerin de katılım gösterdiği ziyarette büyük bir coşkuyla karşılanan CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Durmaz, vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinledi.

Şakranlıların yanı sıra civar köylerden pazar alışverişi yapmaya gelen halkla da görüşme fırsatı bulan Durmaz, bütün sıkıntıları bildiğini, Şakran'ın üvey evlat muamelesi gördüğünü ve 1 Nisan sabahı bu makus kaderin değişeceğini ifade etti.  

"KIŞA GİRMEDEN KANALİZASYON TAMAM”
Bürokratik işlemler dolayısıyla yapımına başlanamayan altyapı çalışmaları ile ilgili olarak Şakranlılara müjde veren CHP Aliağa Belediye Başkan adayı Özcan Durmaz "Uzun süredir devlet kademelerindeki bir takım bürokratik engeller dolayısıyla başlanamayan Şakran'ın kanalizasyon problemi nihayet sona eriyor. Arıtma tesisinin kurulacağı alan ile ilgili her türlü izin tamamlandı. Önümüzdeki günlerde ihaleye çıkacak ve inşallah önümüzdeki kışa girmeden Şakranlı hemşerilerimin kanalizasyon sorununa bir son vermiş olacağız.” dedi.  

CAN DOSTLARA DOĞAL YAŞAM ALANI
Sokak hayvanlarıyla ilgili olarak hayvanseverlerin barınak talebine de yanıt veren Durmaz "Onlar bizim can dostlarımız. Sokak hayvanları için sadece barınak değil, bir doğal yaşam alanı projesini hayata geçireceğiz. Hem vatandaşlarımızı bu dertten kurtaracağız, hem de can dostlarımız için sağlıklı ve güven içinde yaşamlarını sürdürebilecekleri bir yer açacağız. Hayvansever vatandaşlarımız da çocuklarıyla birlikte diledikleri zaman gelip diledikleri gibi ziyaret edebilecekler.” diye konuştu.  

KÖYLÜ ÜRETİCİYE MÜJDE
Pazaryerinde köylü üreticinin de sıkıntılarını dinleyen Durmaz "Göreve geldiğimizde ilk yapacağımız işlerden biri, Pazar günleri Aliağa Kapalı Pazaryeri'nde bir üretici pazarı kurmak olacak. Buraya köylü üreticilerimizi belediyemizin servis araçlarıyla getireceğiz, hazır tezgahlarının arkasına geçip kendi ürünlerini satacaklar. İZBAN İstasyonu'ndan da ayrıca ücretsiz ring seferleriyle İzmirli vatandaşlarımızı bu üretici pazarına taşıyacağız. Akşam yine köylü üreticilerimizi belediye araçlarıyla evlerine kadar bırakacağız.” şeklinde konuşarak köylünün, üreticinin ve emeğin her zaman yanında duracaklarını ifade etti.  

"DAHA İYİSİ, DAHA ÇOK, DAHA UCUZA”
Daha iyisini yapmak iddiasıyla yola cıktıklarını belirten CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz "Evet, bu dönemde yapılan şeyler var. Biz; daha iyisini, daha çoğunu ve daha ucuza yapacağız, daha yaşanabilir bir Aliağa'ya kavuşacağız. Vatandaşlarımızla el ele verip Aliağa'mızı hep birlikte aydınlığa çıkaracağız. Projelerimiz de, uzman ve deneyimli ekibimiz de hazır. Bizim emeğe saygımız sonsuz. Alın teriyle, ekmeğinin peşinde olan hiçbir belediye çalışanı endişe etmesin. Onların da emeğinden, deneyiminden ve önerilerinden faydalanacağız. Dürüst, temiz ve adil belediyecilik anlayışıyla şeffaf, demokratik ve katılımcı  yönetimi Aliağa'ya hakim kılacağız.” şeklinde konuştu.

Yenişakran Pazaryeri'ndeki ziyaretinin ardından kahve ziyaretleri yaparak buradaki vatandaşları da dinleyen Durmaz, daha sonra Cuma Namazı'nı kılmak üzere Hacı Bahriye Ergil Camii'ne geçti. Özcan Durmaz burada ayrıca vefat eden Yenişakranlı İsmail Coşkun'un cenaze namazına da katılarak merhumun yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER