BERTO YÖNETİMİ, BAŞSAVCI, EMNİYET MÜDÜRÜ ve JANDARMA KOMUTANI'NI ZİYARET ETTİ

Berto Bergama'da göreve yeni başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Uslu'yu, İlçe Emniyet Müdürü Ziyver Kaya'yı ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdülkadir Kütükçü'yü ziyaret etti.

bergama guncel
BERTO YÖNETİMİ, BAŞSAVCI, EMNİYET MÜDÜRÜ ve JANDARMA KOMUTANI'NI ZİYARET ETTİ

BERTO YÖNETİMİ, BAŞSAVCI, EMNİYET MÜDÜRÜ ve JANDARMA KOMUTANI'NI ZİYARET ETTİ

Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Özüak, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Kor ve Genel Sekreter Gülay Koç, Bergama'da göreve yeni başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Uslu'yu, İlçe Emniyet Müdürü Ziyver Kaya'yı ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdülkadir Kütükçü'yü ziyaret etti.

 

Uslu, Kaya ve Kütükçü'ye yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerini ileten BERTO Yönetimi, Bergama Ticaret Odası’nın, ilçemizin huzur ve güvenliği için her türlü iş birliğine açık olduğunu da belirtti. Bergama'nın konuşulduğu ziyaretlerde, BERTO Yönetimi; ilçe hakkındaki ekonomik verileri de paylaşarak Bergama iş dünyası hakkında güncel bilgiler verdi.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.12.2023 21:49:40. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: BERTO YÖNETİMİ, BAŞSAVCI, EMNİYET MÜDÜRÜ ve JANDARMA KOMUTANI'NI ZİYARET ETTİ Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.