İMEAK DTO ALİAĞA ANITKABİR'DE!

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO), Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirdi. Şubelerinde katılım gösterdiği ziyarete İMEAK DTO Aliağa Şubesi de katılım sağladı.

izmir guncel
İMEAK DTO ALİAĞA ANITKABİR'DE!

İMEAK DTO ALİAĞA ANITKABİR’DE!

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO), Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştirdi. Şubelerinde katılım gösterdiği ziyarete İMEAK DTO Aliağa Şubesi de katılım sağladı. 

İMEAK DTO Meclis Başkanı Başaran Bayrak, Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nafiz Arıca, Merkez ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyelerinden oluşan Heyet, Aslanlı Yol’dan mozoleye gelerek çelenk bıraktı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu.


İMEAK DTO Aliağa Şubesi olarak Meclis Başkanı İsmail Önal, Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile Şube Müdürünün katılım sağladığı ziyaret sonrası Şube Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek ziyaretle ilgili olarak şunları ifade etti: “Odamızın, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla düzenlemiş olduğu bu ziyaret için Başkanımız Sayın Tamer Kıran’a teşekkür ediyorum. Bugün Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda bulunmaktan onur ve gurur duyuyoruz. İMEAK DTO olarak ‘Denizci Millet, Denizci Ülke’ vizyonumuzla denizlerdeki hâkimiyetimizin giderek güçlendiği, ulusal anlamda her alanda ve her yerde söz sahibi bir ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Zaferi, denizi kontrol altında tutan, ihtiyacı olan şeyi, ihtiyacı olduğu zaman, istediği yere ulaştırabilen ülke kazanır.” Bizler de bu anlamda sorumluluklarımızı çok iyi biliyor ve Cumhuriyetin yüzüncü yılında, Türkiye Yüzyılı’nda, odamız adına koyulabilecek her türlü katkıyı koyabilmek için var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.” Dedi. GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.12.2023 21:11:51. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: İMEAK DTO ALİAĞA ANITKABİR'DE! Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.