Atatürk'ün Şehri Bölücülere İzin Vermez

İzmirliler TCG Anadolu'yu gördü

izmir siyaset
Atatürk'ün Şehri Bölücülere İzin Vermez

Atatürk’ün Şehri Bölücülere İzin Vermez

İzmirliler TCG Anadolu’yu gördü 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı tüm Milletvekili Adaylarının katılımlarıyla çalışmalarını ilçelerde karanfillerle sürdürüyor. İl Başkanı Veysel Şahin, “Uzun yorucu fakat bir o kadar da manalı bir seçim döneminin sonuna doğru yaklaşmış durumdayız. Gayemiz büyük, güçlü ve de milleti huzurlu bir Türkiye kurmaktır. O sebeple günlerdir hemşehrilerimize Türk Yüzyılını ve 2023 hedeflerimizi anlattık. Kabul gördüğüne inanıyorum. Şimdi de hemşehrileirmizi bayrağımızın renkleri karanfillerle selamlıyor. Adaylarımızı onların yüce gönüllerine emanet ediyorum” dedi.

MHP İzmir merkezinde bulunan ilçelerin en kalabalık caddelerinde Adayları ile birlikte son seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı beyaz karanfiller dağıtan MHP İzmir Milletvekilleri adayları bugün 1. Seçim Bölgesinde Konak, Karabağlar, Buca, Gaziemir ilçelerinde, 2. Seçim Bölgesinde de Bornova, Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli merkez ilçelerinde tam saha çalışmasıyla seçmenlerin huzuruna çıkıyor.

Şahin, İzmir Millik Vasfını Sandığa Yansıtacak


Yapılan saha çalışmaları hakkında bilgi veren İl Başkanı Veysel Şahin, “Yaklaşık bir aydır her gün her saat sahadayız. Heşehrilerimizi dinliyor, karşılıklı görüş alışverişi yaparak Partimizi ve Cumhur İttifakını anlatıyoruz. Gördüğümüz tek gerçek İzmir’in millilik vasfını sandığa yanşatacak olması. Bunu görüyor, buna inanıyoruz. Türk Yüzyılı seçmenlerimizin gönlüne ve aklına yerleşmiş durumda. Undan çok memnunuz.” İfadelerini kullandı.

Atatürk’ün Şehrinde Bölücülere Oy Çıkmaz

İl Başkanı Veysel Şahin, CHP ve Millet İttifakı’nı da değerlendirirken şu ifadelere yer verdi; “Atatürk’ün partisi bölücü HDP ile işbirliği yaparken, FETÖ’cüleri serbest bırakacağını alenen ifade ederken biz hiçbir İzmirlinin buna müsamaha göstermeyeceğini düşünüyor ve biliyoruz. Milli İzmir, Atatürk’ün şehri İzmir CHP ve onların zillet ittifakına gerekn cevabı en iyi şekilde verecektir.


İşte TCG Anadolu

Muhalefet partilerinin ve zillet ittifakı paydaşlarının Türkiye’nin gelişmesini örtmek ve başarılarını karalamak için her türlü iftirayı attıklarını da söyleyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “ama gerçeklerin üstünü örtmezsiniz. İşte TCG Anadolu orada. Bunu Bütün İzmir ve İzmir Gençliği gözüyle görüyor. Ziyaret ediyor. Kilometrelerce kuyrukta bekleyerek bu gururu yaşıyor. Atmışlı ve yetmişli yılların Türkiyenin gelişmesine engel olan istemezükçüleri yine aynı yerde dururken biz hedeflerimize koşuyoruz” dedi.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.09.2023 18:28:52. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Atatürk'ün Şehri Bölücülere İzin Vermez Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.