Buca 15 yıldır hizmet görmedi

Mart ayındaki yerel seçimlere sayılı günler kala, Ak Parti Buca İlçe Başkanlığı'nda yoğun hareketlilik göze çarpıyor. Başkan Şengöz, partisinin vizyonunu ve hedeflerini benimseyen bir ekip ile birlikte Buca'nın her mahallesine etkili bir şekilde ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

buca siyaset
Buca 15 yıldır hizmet görmedi

Buca 15 yıldır hizmet görmedi

Mart ayındaki yerel seçimlere sayılı günler kala, Ak Parti Buca İlçe Başkanlığı'nda yoğun hareketlilik göze çarpıyor. Başkan Şengöz, partisinin vizyonunu ve hedeflerini benimseyen bir ekip ile birlikte Buca'nın her mahallesine etkili bir şekilde ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

 Ak Parti Buca İlçe Başkanlığı, Mart ayındaki yerel seçimlere yönelik hızlı ve etkili bir hazırlık sürecine girdi. 11 Eylül tarihinde göreve atanan İbrahim Şengöz liderliğindeki ilçe yönetimi ve yürütme kurullarının belirlenmesi ile birlikte, teşkilat içindeki enerji yükseldi. Yönetim kurulu ve Başkan yardımcılıklarına getirilen isimlerin büyük bir özveriyle parti çalışmalarına odaklandığı gözlemlenirken, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanları ve yönetimlerinin ise 47 mahallede aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi. 

 Başkan Şengöz, yürütülen çalışmalar hakkında yaptığı değerlendirmede "Uzun yıllardan beri Kurucu liderimizin ortaya koyduğu ve çok çalışarak sergilediği duruşundan ilham alarak 2024 seçimlerine hazırlanıyoruz. Seçimlere en hazırlıklı partiyiz. Çünkü inanarak çalışan, bu uğurda gayret gösteren büyük bir teşkilatımız var. Buca çok büyük bir ilçe ve biz teşkilatımızın tüm kadroları ile bu büyük ilçenin her sokağında iz, her hanesinde umut olmak için çalışmalarımızı büyük bir heyecanla sürdürüyoruz. Bucalı hemşerilerimizin acılı günlerinde yanlarında olup acılarını hafifletmek, neşeli günlerinde ise neşelerini paylaşmaya elimizden geldiğince itina gösteriyoruz. Sorunlarını dinleyip çözüm yolları arıyoruz. Dertleriyle dertleniyor, sevinçleriyle seviniyoruz. Bu şekilde hızlı ve yoğun tempoda geçiyor günlerimiz. Buca, İzmir'in en büyük ilçesi olmasına rağmen, üç dönem yani 15 yıl boyunca CHP’li Belediye Başkanları tarafından yönetildi. Toplumsal olarak kapsayıcı, bütün Buca’yı ilgilendiren ve Bucalıların aklında iz bırakacak, hayatını kolaylaştıracak vatandaşı birebir ilgilendiren hiçbir projelerini görmedik. İnsanoğluyuz, kısacık ömrümüzde iyi ve kaliteli yaşamak, Belediyenin hizmetlerinden en iyi şekilde istifade etmek Bucalıların hakkı değil mi? Buca’nın büyük bir bölümünde çeyrek asırdır Belediye tarafından hizmet alamamakla yakınan çok fazla Bucalı vatandaş profili var. İnşallah Mart ayından sonra artık o hizmet alamama, o karamsar durum tarihe karışacak. Çünkü AK Belediyeciliği yani halka hizmeti marka haline dönüşmüş bir Belediyecilik geleneğimiz gerçeğinden yola çıkarak Bucalı her bir hemşerimiz arzuladığı hak ettiği belediyecilik hizmetlerini eksiksiz ve adil şekilde alacak" dedi.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.12.2023 20:12:53. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Buca 15 yıldır hizmet görmedi Son dakika Buca haberleri, Buca son dakika haber, Buca son dakika, son dakika Buca, Buca haber sayfamızda Buca haberleri okuyabilir, Buca son dakika haberleri ve güncel Buca gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.