TEK SORU İLE ALİAĞA İYİ PARTİ SİYASET GÜNDEMİ

"Gerek parti üyelerimizle yaptığımız görüşmeler gerekse yönetim kurulumuz ile almış olduğumuz kararlar neticesinde ilçemizde de yerel seçimlere bağımsız olarak katılma kararı aldık"

aliaga siyaset
TEK SORU İLE ALİAĞA İYİ PARTİ SİYASET GÜNDEMİ

TEK SORU İLE ALİAĞA İYİ PARTİ  SİYASET GÜNDEMİ

"Gerek parti üyelerimizle yaptığımız görüşmeler gerekse yönetim kurulumuz ile almış olduğumuz kararlar neticesinde ilçemizde de yerel seçimlere bağımsız olarak katılma kararı aldık" 

Gazete Poyraz olarak tek soru ile siyasetteki gündeme açıklık getirmek istedik ve mikrofonu Aliağa İyi Parti Başkanı Tuğba Oktay Bor'a uzattık:

-Başkanım MYK ya verilen yetki ile 81 ilde kendi adaylarınızla Belediye seçimlerine giriyorsunuz. Bu karar İlçeler içinde geçerli mi? Şu an Aliağa İlçe olarak kendi adayınızla mı yoksa seçim İttifakı yapıp ittifak Adayı ile mi, Seçimlere girmeyi düşünüyorsunuz?

-"İYİ Parti, ülkemizde sistemden sıkılmış ve sıkışmış seçmene altrbatif olabilmek amacıyla İyiler ve Cesurlar tarafından kurulmuş bir siyasi partidir. 

Bahsettiğiniz gibi Genel İdare Kurulumuz tarafından 81 ilde bağımsız bir şekilde yerel seçime girme kararı alındı. Biz de Aliağa İlçe Başkanlığı olarak bu kararı memnuniyetle karşıladık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ile bugün bir toplantı gerçekleştirdik ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olarak Sayın Ümit Özlale’ yi açıkladı. 

Gerek parti üyelerimizle yaptığımız görüşmeler gerekse yönetim kurulumuz ile almış olduğumuz kararlar neticesinde ilçemizde de yerel seçimlere bağımsız olarak katılma kararı aldık. 

Partimizin Aliağa’ yı İYİ Belediyecilikle tanıştıracak kadroları, aday adayları ve projeleri bulunmakta olup ilerleyen günlerde de bu konularda açıklamalar yapacağız".

-Teşekkürler Başkanım.

-"Bizde Gazete Poyraz'a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz".

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.12.2023 21:45:48. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: TEK SORU İLE ALİAĞA İYİ PARTİ SİYASET GÜNDEMİ Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.